Jesteś tutaj:   StartOrzeł CzernaSeniorzyPodział na grupy w klasie A sezonu 2014/2015

Wyszukiwanie

Sonda

Najładniejsza bramka Orła sezonu 2013-2014

Bramka nr 1. - 0%
Bramka nr 2. - 0%
Bramka nr 3. - 5.3%
Bramka nr 4. - 0%
Bramka nr 5. - 15.8%
Bramka nr 6. - 36.8%
Bramka nr 7. - 21.1%
Bramka nr 8. - 0%
Bramka nr 9. - 5.3%
Bramka nr 11. - 10.5%
Bramka nr 12. - 5.3%

Łącznie głosy: 19
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się wł: 06 Sie 2014 - 23:59

Polub Orła!

Śledź cień Orła na:

FacebookGoogle BookmarksRSS Feed

Pogoda na mecz?

Prognoza pogody
Głogów
Szczegółowa pogoda dla Głogowa

Ostatnie komentarze

  • Maciek 4 lat temu
    Do czasu napisania powyższego newsa grałem w ...

    Czytaj więcej...

     
  • komentarz 4 lat temu
    Zostawcie chociaż filmy na Youtube :(

    Czytaj więcej...

     
  • Czytelnik 4 lat temu
    Maciek nie ma co się obrażać za to że nie grasz ...

    Czytaj więcej...

     
  • Maciek 5 lat temu
    Już powinno być poprawione. Staty jak zwykle ...

    Czytaj więcej...

     
  • Cukierek 5 lat temu
    Maciek,widzę rażący błąd w strzelcach bramek :)

    Czytaj więcej...

Logowanie

Aktualności Seniorów Orzeł Czerna

Podział na grupy w klasie A sezonu 2014/2015

Utworzono: 22 lipiec 2014 Maciek
Aktualności»
Odsłony: 641

KOMUNIKAT
Wydziału Gier  Okręgowego Związku Piłki Nożnej  w Legnicy
przygotowania do rozgrywek piłkarskich sezonu 2014/2015
Legnica 18.07.2014r

Rozgrywki piłkarskie w sezonie 2014/2015r rozpoczynają  się w klasie A seniorów(runda jesienna) 16/17.08.2014r - kończą się 22/23.11.2014r

1. Klasa A seniorów  -  3 grupy po 16  drużyn.

2.Awans do klasy okręgowej  uzyskają mistrzowie grup: I, II i  III , oraz jeden zespół z drugiego miejsca,  z najwyższą średnią  punktową.

3. Z klasy  A zostaną zdegradowane zespoły, które zajmą  w każdej z  grupie: 14, 15 i 16 miejsce.

   Ilość drużyn opuszczających klasę A może się zwiększyć w następujących :
a)      w przypadku wycofania się drużyny z naszego okręgu z IV ligi
b)     w przypadku spadku z klasy okręgowej większej ilości drużyn niż 4 (13, 14, 15, 16 miejsce)
c)      w przypadku spadku więcej niż jednego naszego zespołu z IV ligi

4. Zgodnie z § 21 Regulaminu rozgrywek DZPN na sezon 2014/2015 – każda drużyna klasy A musi zgłosić do rozgrywek 1  (jedną) drużynę młodzieżową, niespełnienie wymogu minimalnej liczby drużyn młodzieżowych , spowoduje wycofanie zespołu seniorów z rozgrywek.

5. Zmiana terminu zawodów (§ 25 Regulaminu rozgrywek)  musi nastąpić co najmniej 14 dni przed zawodami(wysłanie zmiany terminu w systemie extranet  - obowiązkowe zasady przy zmianach terminu:

     a) powiadomienie przeciwnika
     b) Wydziału gier
     c) Wydziału sędziowskiego (obsadowych)

poniżej 14 dni dodatkowo:

a) potwierdzenie dokonania wpłaty w wysokości 100 zł seniorzy, 50 zł drużynymłodzieżowe (potwierdzenie wpłaty przesłać poprzez e- portal)
b)
zgoda przeciwnika

 6. W całym meczu musi brać udział 1 (jeden) młodzieżowiec (1994r i młodsi) -  (§ 13 Regulaminu rozgrywek) 

 7.  Drużyny klasy A seniorów w sezonie 2014/2015

Terminy kolejek:

kolejka

miesiąc

data

godzina

1

sierpień

17.08.2014

14.00

2

sierpień

24.08.2014r

14.00

3

sierpień

31.08.2014r

14.00

4

wrzesień

07.09.2014r

14.00

5

wrzesień

14.09.2014r

14.00

6

wrzesień

21.09.2014r

14.00

7

wrzesień

28.09.2014r

14.00

8

październik

05.10.2014r

14.00

9

październik

12.10.2014r

14.00

10

październik

19.10.2014r

14.00

11

październik

26.10.2014r

14.00

12

listopad

09.11.2014r

14.00

13

listopad

11.11.2014r

13.00

14

listopad

16.11.2014r

13.00

15

listopad

23.11.2014r

13.00

 

KLasa A gr. 1

Lp.

Nazwa drużyny

 

1

Odra Chobienia

spadkowicz

2

LZS Buczyna

 

3

Płomień Radwanice

 

4

LZS Ostaszów

beniaminek

5

Pogoń Góra

 

6

Korona Czernina

rozgrywa mecze w Górze

7

Victoria Siciny

 

8

Zawisza Serby

 

9

Zryw Kotla

spadkowicz

10

Gwardia Białołęka

beniaminek

11

Dragon Jaczów

 

12

Łagoszowia Łagoszów

 

13

Orzeł Czerna

 

14

Sokół Jerzmanowa

 

15

Iskra Droglowice

 

16

Tęcza Kwielice

beniaminek

 

KLasa A gr. 2

Lp.

Nazwa drużyny

 

1

Albatros Jaśkowice

 

2

Błękitni Koskowice

beniaminek

3

Czarni Dziewiń

beniaminek

4

Dąb  Stow. Siedliska

 

5

Górnik Lubin

 

6

Grom Gromadzyń

beniaminek

7

Iskra Niedźwiedzice

 

8

Kryształ Chocianowiec

beniaminek

9

Mewa Kunice

spadkowicz

10

Odra Ścinawa

spadkowicz

11

Prochowiczanka

zespół wycofany z IV ligi

12

Relaks Szklary Dolne

 

13

Sparta Parszowice

 

14

Sparta Rudna

 

15

Unia Miłoradzice

 

16

Zryw Kłębanowice

 

KLasa A gr. 3

Lp.

Nazwa drużyny

 

1

Bazalt Piotrowice

 

2

Błękitni Kościelec

 

3

Fenix Pielgrzymka

 

4

LZS Nowy Kościół

beniaminek

5

Nysa Wiadrów

 

6

Olimpia Olszanica

 

7

Orlik Okmiany

 

8

Orzeł Zagrodno

 

9

Park Targoszyn

beniaminek

10

Przyszłość Prusice

 

11

Rataj Paszowice

 

12

Rodło Granowice

 

13

Skora Jadwisin

 

14

Ur- Pal Sokół Krzywa

 

15

Wilki Różana

 

16

Wilkowianka Wilków

 
Poprawiono: wtorek, 22, lipiec 2014 17:28

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze aktualności