Jesteś tutaj:   StartOrzeł CzernaJuniorzyJuniorzy - Sparta Grębocice vs Orzeł Czerna

• Maciek 8 lat temu
    Do czasu napisania powyższego newsa grałem w ...

Maciek nie ma co się obrażać za to że nie grasz ...

Już powinno być poprawione. Staty jak zwykle ...

Maciek,widzę rażący błąd w strzelcach bramek :)

Aktualności»
Odsłony: 2253

O godzinie 16.00 odbył się mecz juniorów na wyjeździe w Grębocicach, w którym Orzeł poniósł klęskę 9:0

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa:
3 min. - niewykorzystana akcja Zawalnego „sam na sam"
10 min. - po dotknięciu ręką piłki przez zawodnika z Czernej sędzia podyktował karnego zamienionego skutecznie na gola dla Grębocic
14 min. - pierwszy celny strzał Orłów na bramkę przeciwnika
18 min. - groźny strzał Grębocic na naszą bramkę zakończony słupkiem
20 min. Grębocice strzelają drugiego gola
32 min. - zawodnik Sparty zdobywa gola posyłając piłkę tuż kolo słupka (3:0)
34 min. - bardzo dobrą sytuację do strzelenia gola nie wykorzystuje Radek Kołaczyński - po jego rajdzie piłka odbija się zaledwie od poprzeczki przeciwnika
40 min. - Marek Kusz w ostatnim momencie wybija piłkę sprzed bramki ratując drużynę od utraty kolejnej bramki
41 min. - po ograniu Marka Kusza „Spartanin" posyła piłkę do siatki Orła (4:0)
Druga połowa:
5 min. - piąty gol dla Grębocic
15 min. - szósty gol dla Grębocic
16 min. - pierwszy strzał Orła na bramkę Grębocic
18 min. - kolejna (7) bramka strzelona Orłom
21 min. - i? tak, tak ósma bramka dla...
33 min. - żeby nie było nudno to nasz debiutujący dzisiaj bramkarz (Mariusz Fortuna) złapał piłkę!
24 min. - pierwszy rzut różny w całym spotkaniu dla Czerniaków
39 min. - nasz bramkarz postanowił złapać piłkę i... nawet mu się udało!
90 min. - ostatnia (9) bramka

Sparta Grębocice vs Orzeł Czerna 9:0

Poprawiono: czwartek, 13, kwiecień 2006 21:34